Latest Odisha News | Odisha Breaking News | Argus News

SUBSCRIBE ARGUS LIVE TV BHUBANESWAR 27.98° C
`
Back ଓଡ଼ିଶା
Naveen came out again in support of Pandian
ନବୀନ
୨୫ ବର୍ଷ ପରେ ପରାଜୟର ସ୍ବାଦ ଚଖାଇଥିବା ପାଣ୍ଡିଆନଙ୍କ ସପୋର୍ଟରେ ପୁଣି ବାହାରିଲେ ନବୀନ
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ : ଛାଡ଼ୁନି ନବୀନଙ୍କର ପାଣ୍ଡିଆନ ପ୍ରୀତି । ବିଜେଡିକୁ ୨୫ ବର୍ଷ ପରେ ପରାଜୟର ସ୍ବାଦ ଚଖାଇଥିବା ପାଣ୍ଡିଆନଙ୍କ ସପୋର୍ଟରେ ପୁଣି ବାହାରିଲେ ନବୀନ । ପୂର୍ବରୁ ପାଣ୍ଡିଆନଙ୍କୁ ଜଣେ ସଚ୍ଚୋଟ ଓ ଦକ୍ଷ ଅଫିସରର ମୁକୁ
Budget: Roads to all villages in focus
BUDGET
ବଜେଟ୍‌: ଫୋକସରେ ସବୁ ଗାଁକୁ ରାସ୍ତା
ଏଥର କେମିତି ରହିବ ରାଜ୍ୟ ଓ କେନ୍ଦ୍ର ବଜେଟ ସାଧାରଣ ଲୋକଙ୍କ ଆଶା ଜୀବନ ଧାରଣର ମାନରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆଣୁ ବଜେଟ ଫୋକସରେ ସମସ୍ତଙ୍କ ମୁଣ୍ଡ ଉପରେ ପକ୍କା ଘର ଫୋକସରେ ସବୁ ଘରକୁ ପାଇପ ପାନୀୟ ଜଳ ଫୋକସରେ ସବୁ ଗାଁକୁ ରାସ୍ତ
The day's news
ଦିନସାରାର ଖବର
ଦିନସାରାର ଖବର ସଂକ୍ଷେପରେ
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ: ଆଜି ସଂସଦର ବଜେଟ୍ ଅଧିବେଶନ । ଅଗଷ୍ଟ ୧୨ ତାରିଖ ଯାଏଁ ଚାଲିବାକୁ ଥିବା ଏହି ଅଧିବେଶନ ଆରମ୍ଭ ହେବା ପୂର୍ବରୁ ସମସ୍ତ ମନ୍ତ୍ରୀ ତଥା ସାଂସଦଙ୍କ ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟ ଅଭିଭାଷଣ ରଖିଛନ୍ତି ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦୀ......ଦଳମତ ଉର୍ଦ୍ଧ୍ୱର
The seat of the leader in the assembly has changed
ASSEMBLY
ବିଧାନସଭା ଭିତରେ ବଦଳିଲା ନେତାଙ୍କ ଆସନ
ବିଧାନସଭା ଭିତରେ ବଦଳିଲା ନେତାଙ୍କ ଆସନ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଆସନରେ ବସିଲେ କେବେ ବି ମନ୍ତ୍ରୀ ହୋଇନଥିବା ମୋହନ ମାଝୀ 5 ଥର ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ହୋଇଥିବା ନବୀନ ବସିଲେ ବିରୋଧୀ ଦଳ ଆସନରେ ବିଜେଡିର ପାଓ୍ବାରଫୁଲ ନେତା ବବି ଦାସଙ୍
Dharmendra Pradhan's response to Rahul Gandhi in Lok Sabha
ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରଧାନ
ଲୋକସଭାରେ ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧିଙ୍କୁ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରଧାନଙ୍କ ମୁହଁ ତୋଡ ଜବାବ
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ : ୨୦୧୦ ମସିହାରେ ଘରୋଇ ମେଡିକାଲ କଲେଜଙ୍କ ଚାପ ଆଗରେ ମୁଣ୍ଡ ନୁଆଁଇଥିଲେ କି ତତ୍କାଳୀନ କଂଗ୍ରେସ ନେତୃତ୍ବାଧୀନ ସରକାର ? ଦେଶର ଶିକ୍ଷାବ୍ୟବସ୍ଥାରେ ସୁଧାର ଦିଗରେ ବଡ଼ ପଦକ୍ଷେପକୁ କରାଯାଇଥିଲା କି ପ୍ରତ୍ୟାହାର
After 25 years, Naveen Patnaik became the leader of the opposition
NAVEEN PATNAIK
୨୫ ବର୍ଷ ପରେ ବିରୋଧୀ ଦଳ ନେତା ଆସନରେ ବସିଲେ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ: ରାଜ୍ୟପାଳଙ୍କ ଅଭିଭାଷଣରୁ ଆରମ୍ଭ ହେଲା ବଜେଟ ଅଧିବେଶନ। ହେଲେ ମାତ୍ର ଦେଢ ମିନିଟ ପରେ ରାଜ୍ୟପାଳଙ୍କ ଅଭିଭାଷଣକୁ ବୟକଟ କରି କକ୍ଷତ୍ୟାଗ କଲେ ବିରୋଧୀ। ଗୃହ ବାହାରେ ବିରୋଧୀ ଦଳ ନେତା ନବୀ
In the first session of the assembly, the state government has prepared a long draft for the development of Odisha
ବିଧାନସଭା
ବିଧାନସଭାର ପ୍ରଥମ ଅଧିବେଶନ , ଓଡିଶାର ବିକାଶ ପାଇଁ ରାଜ୍ୟ ସରକାରଙ୍କ ଲମ୍ବା ଖସଡା ପ୍ରସ୍ତୁତ
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ : ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି ନବଗଠିତ ସପ୍ତଦଶ ବିଧାନସଭାର ପ୍ରଥମ ଅଧିବେଶନ । ଅଭିଭାଷଣରେ ନୂଆ, ଆଧୁନିକ ଓ ବିକଶିତ ଓଡିଶାର ଚିତ୍ର ଦେଖାଇଛନ୍ତି ରାଜ୍ୟପାଳ । ଗରିବ, ମହିଳା, କୃଷକ ଓ ଯୁବକଙ୍କ ବିକାଶ ପାଇଁ ଲମ୍ବା ଖସଡା ପ୍ରସ୍ତୁ
Basudha cheats the villagers in rayagada
VILLAGERS
ପାଣି ଟାଙ୍କି ଅଛି ହେଲେ ଲୋକଙ୍କ ଶୋଷ ମେଣ୍ଟାଉଛି ଚୁଆ
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ: ଦୁର୍ଗମବାସୀଙ୍କୁ ବସୁଧା ଧୋକା। ପାଣି ଟାଙ୍କି ଅଛି ହେଲେ ଲୋକଙ୍କ ଶୋଷ ମେଣ୍ଟାଉଛି ଚୁଆ। ରାସ୍ତା ନଥିବାରୁ ଦହଗଞ୍ଜ ହେଉଛନ୍ତି ତଳ ଗୁରଟିବାସୀ। ରାୟଗଡାରୁ ୮ କିଲୋମିଟର ଅତିକ୍ରମ କରିବା ପରେ ହଲୁଆ ପଞ୍ଚାୟତର
no road no water in kandhamal
ROAD
ଅଭିଶପ୍ତ କଙ୍ଗେରିକିଆ, ନା ଅଛି ରାସ୍ତା ନା ମିଳୁଛି ପାଣି
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ: ବଣ୍ଡଗୁଡା ପଞ୍ଚାୟତ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ଠାରୁ ୧୦ କିଲୋମିଟର ଦୂରରେ ଉପର କଙ୍ଗେରିକିଆ ଗାଁ । ଗାଁ ରେ 45 ପରିବାର ବସବାସ କରନ୍ତି । ମାତ୍ର ଗାଁକୁ ଯିବା ଆସିବା ପାଇଁ ନାହିଁ ରାସ୍ତା। ପାହାଡ ଜଙ୍ଗଲର ଖାଲଖମ
Download Argus News App
close_btn

Download Mobile App

  • play store icon
  • app store icon