SUBSCRIBE ARGUS LIVE TV BHUBANESWAR 33.98° C
`
Back Election-24
VK Pandian
VK PANDIAN
ନବୀନଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ଓଡ଼ିଆ ବରପୁତ୍ରଙ୍କୁ ଅସମ୍ମାନ କଲେ ପାଣ୍ଡିଆନ !
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ: ସଭା ମଂଚରେ ପୁଣି ଓଡ଼ିଆ ବରପୁତ୍ରଙ୍କୁ ଅସମ୍ମାନ କଲେ ବିଜେଡିର ନମ୍ବର-୨ ନେତା ଭି.କେ ପାଣ୍ଡିଆନ । ସ୍ୱଭାବ କବି ଗଙ୍ଗାଧର ମେହେରଙ୍କୁ କହିଲେ 'ସନ୍ଥ କବି' । ଭୀମଭୋଇଙ୍କ ନାମ ପୂର୍ବରୁ କେବଳ 'କବି' କହିଲ
BJD leader distributing money
BJD
ଭୋଟ୍‌ ପାଇଁ ବିଡାବିଡା ନୋଟ୍ ବାଣ୍ଟୁଛି ବିଜେଡି !
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ: ବିଜେଡି ସୁପ୍ରିମୋ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକଙ୍କ ଗସ୍ତ ପୂର୍ବରୁ ଲୋକଙ୍କ ଘରେ ପହଞ୍ଚି ବିଡାବିଡା ନୋଟ୍ ବାଣ୍ଟୁଛନ୍ତି । ସମ୍ବଲପୁର ସଭାରେ ଯୋଗ ଦେବା ସହ ଶଙ୍ଖ ଚିହ୍ନରେ ଭୋଟ ଦେବାକୁ ଏଇ ମହିଳା ଜଣକ ଭୋଟରଙ୍କୁ ବାଧ୍ୟ ବ
BJP worker hacked to death
GANJAM BJD
ରକ୍ତ ରଂଜିତ ହେଲା ଗଂଜାମ ଜିଲ୍ଲା
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ : ରକ୍ତରଂଜିତ ହେଲା ନିର୍ବାଚନୀ ରାଜନୀତି । ଗଡ଼ିଲା ରାଜନୈତିକ ଦଳର କର୍ମୀଙ୍କ ମୁଣ୍ଡ। ରକ୍ତରେ ଭିଜିଲା ଖଲ୍ଲିକୋଟ ମାଟି । ରାଜନୈତିକ ହତ୍ୟା ପରେ ରଣକ୍ଷେତ୍ର ପାଲଟିଛି ଇଲାକା । ପୋଲିସ ଉପରକୁ ଟେକା ପଥର ମାଡ଼ ହେଲା
Bobby Das
BOBBY DAS
କୋରେଇରେ ବବି ବାଣ୍ଟୁଛନ୍ତି କଳା ଟଙ୍କା !
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ: ଯାଜପୁରରୁ ଜବତ ୫ କୋଟି ଟଙ୍କା ବବିଙ୍କର ? ମାଆଙ୍କୁ ଜିତାଇବାକୁ କଳା ଟଙ୍କା ବାଣ୍ଟୁଥିଲେ କି ବବି ? ଧରାପଡିବା ପରେ ଦୋଷ ମାନିବାକୁ ଲକ୍ଷାଧିକ ଟଙ୍କା ଦିଆଯାଇଥିବା ନେଇ ସଙ୍ଗୀନ ଅଭିଯୋଗ । ବିଜେଡି ସାଂଗଠନି
Stone Quarry Collapses
BOBBY DAS
ବେଆଇନ କାମ କରିବାରେ ବବି ଧୁରନ୍ଧର
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ : ଯାଜପୁର ପାଇଁ କଳଙ୍କ ହେଲେଣି ବବି-ଜିତୁ-ଡାନି ଯୋଡ଼ି । ନିଜ ପକେଟ୍‌ ଗରମ କରିବାକୁ ଯାଇ ଗରିବ ଲୋକଙ୍କ ମୁଣ୍ଡ ଯେମିତି ନେଉଛନ୍ତି ତାହା ଏବେ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ । କାରଣ ଡଙ୍କାରୀରେ ରାତି ଅଧିଆ ବିସ୍ପୋରଣ ହେଉଛି, ଡିନାମାଇଟ
PM is not a tourist
ଓଡ଼ିଶାରେ
ଓଡ଼ିଶାରେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ଟୁରିଷ୍ଟ ନୁହଁନ୍ତି, ତାମିଲ ବାବୁ ଓଡ଼ିଶାରେ ଟୁରିଷ୍ଟ
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ: ଓଡ଼ିଶା କ୍ୟାଡର ନୁହେଁ ପଞ୍ଜାବ କ୍ୟାଡରର ଅଫିସର ଥିଲେ ବିଜେଡିର ନୂଆ ନେତା ସାଜିଥିବା ସରକାରୀ ବାବୁ । ବାହାହେବା ପରେ କ୍ୟାଡର ବଦଳି କରି ଓଡ଼ିଶାକୁ ଆସିଥିଲେ ଚାକିରୀ କରିବା ପାଇଁ । ଏବେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କର ଗୁମାସ୍ତାଭାବ
Election 2024
ELECTION 2024
ପାଣ୍ଡିଆନଙ୍କୁ ବି ଘାରିଛି ହାରିବା ଡ଼ର ?
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ: ବିଜେଡି ଦୁର୍ବଳ ହେବାରେ ଲାଗିଛି । ଏପଟ ସେପଟ ହେଲେ ଦଳ ହାରିଯାଇପାରେ । ଏ କଥା ଆମେ ନୁହେଁ ବରଂ ବିଜେଡିର ନମ୍ବର ନେତା ପାଣ୍ଡିଆନ କହିଛନ୍ତି । ଖାଲି ଏତିକି ନୁହେଁ, ହାରିବାର ଭୟ ବି ରହୁଥିବା ସେ କହିଲେ । କିନ୍ତ
Dharmendra's marathon
ବରଗଡ଼ରେ
ବରଗଡ଼ରେ ବିଜେପି ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କ ପାଇଁ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ରଙ୍କ ମାରାଥନ୍ ପ୍ରଚାର
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ: ବରଗଡ଼ରେ ବିଜେପି ସାଂସଦ ପ୍ରାର୍ଥୀ ଓ ବିଧାୟକ ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କ ଲାଗି ପ୍ରଚାର କରିଛନ୍ତି କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରଧାନ। ବରଗଡ଼ ସାଂସଦ ପ୍ରାର୍ଥୀ ପ୍ରଦୀପ ପୁରୋହିତ, ପଦ୍ମପୁର ବିଧାୟକ ପ୍ରାର୍ଥୀ ଗୋବର୍ଦ୍ଧନ ଭୋଇ
PM praises children dressed as 'Modi-Yogi' at Uttar Pradesh's Jaunpur rally
PM
ମୁଁ ଏହି କୁନି ପିଲା ଦୁଇଜଣଙ୍କ ବଡ଼ ପ୍ରଶଂସକ ପାଲଟି ଯାଇଛି : ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ : ପୁଣି ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ । ସବୁବେଳେ ଚର୍ଚ୍ଚା ରହି ଆସିଛନ୍ତି ଆମ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ । ଆମେ ଆଜି କୋହୁଛି କୁନି ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ କଥା । ଆଉ ଏହି କୁନି ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶ
Download Argus News App
close_btn

Download Mobile App

  • play store icon
  • app store icon