Mon, Jun 05, 2023 | BHUBANESWAR 27.98° C
ଆପ୍ ଡାଉନଲୋଡ୍ କରନ୍ତୁ
ଆମକୁ ଅନୁସରଣ କରନ୍ତୁ
search icon
Profile picture User Phone code drop down
ସାଇନ୍ ଆଉଟ୍

Lifestyle News, Latest Lifestyle News | Argus News

Back ଜୀବନ ଶୈଳୀ
cucumber benefits for skin
CUCUMBER
କାକୁଡି ଚୋପା ଲିଭାଇବ ମୁହଁ ଦାଗ...
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ: ରାଜ୍ୟରେ ପ୍ରବଳ ଖରା ଅନୁଭୂତ ହେଉଛି। ବାହାରକୁ ବାହାରିବା ମୁସ୍କିଲ ହୋଇପଡୁଛି। ତାତି ଏତେ ହେଉଛି ଯେ ହାତ, ଗୋଡ, ମୁହଁ ଜଳିଯାଉଛି। ତେବେ କିପରି ଖରାଦିନେ ନିଜକୁ ସୁସ୍ଥ ରଖିବେ ଏବଂ ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟକୁ ବଜାୟ ରଖିବେ ଆସନ୍ତୁ ନଜ
How do you know if the milk you drink is pure or adulterated?
କ୍ଷୀର
ଆପଣ ପିଉଥିବା କ୍ଷୀର ଶୁଦ୍ଧ ନା ମିଶ୍ରିତ ତାହା କିପରି ଜାଣିବେ?
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ: ଆପଣ ପ୍ରତିଦିନ କ୍ଷୀର ପିଉଛନ୍ତି କି? କୁହାଯାଏ ପ୍ରତିଦିନ କ୍ଷୀର ପିଉବା ଶରୀର ପାଇଁ ହିତ ହୋଇଥାଏ। କିନ୍ତୁ ଦର୍ଶକବନ୍ଧୁ ଆପଣ ପିଉଥିବା କ୍ଷୀର ଶୁଦ୍ଧ ନା ମିଶ୍ରିତ। ତାହା କିପରି ଜାଣିବେ? ସେ ସମ୍ବଦ୍ଧରେ ଆମେ ଦେବ
Makeup is the first choice of young women
ମେକ୍ଅପ୍
ଯୁବତୀଙ୍କ ପ୍ରଥମ ପସନ୍ଦ ମେକ୍ଅପ୍
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ:ବାହାଘର ହେଉ ଅବା ପାଟି ଫଙ୍କସନ କିମ୍ବା କୌଣସି ପୂଜା ପର୍ବାଣି ସବୁଥିରେ ମହିଳା ମାନେ ସଜେଇ ହେବାକୁ ପସନ୍ଦ କରିଥାନ୍ତି l କେବଳ ଯେ ମେକପ ତାହାନୁହଁ ବରଂ ହେୟାର ଷ୍ଟାଇଲ, କଷ୍ଟ୍ୟୁମ କୁ ମଧ୍ୟ ବେସ ଗୁରୁତ୍ୱ ଦେଇଥାନ୍ତି ମହିଳ
Do you know why body weight is increasing?
କାହିଁକି
କାହିଁକି ବଢ଼ୁଛି ଶରୀରରେ ଓଜନ ଜାଣିଛନ୍ତି କି?
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ: ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟରେ ସମସ୍ତଙ୍କର ପସନ୍ଦ ଫାଷ୍ଟ ଫୁଡ ବା ଜଙ୍କ ଫୁଡ଼। ଛୋଟ ପିଲାଙ୍କଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ବୟସ୍କ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଜଙ୍କଫୁଡକୁ ଖାଇବା ପ୍ରତି ଗୁରୁତ୍ଵ ଦେଉଛନ୍ତି। ଏ ସବୁ ଅସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟକର ଜାଣି ମଧ୍ୟ ଏହାକୁ ବହୁ ମାତ୍ରାର
Are dark circles under the eyes?
ହେଉଛି କି?
ଆଖି ତଳେ ଦାଗ ସର୍କଲ ହେଉଛି କି?
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ: ଆଜିକାଲିକା ବ୍ୟସ୍ତବହୁଳ ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଲୋକଙ୍କର ଖାଇବା ପିଇବା ବିଲକୁଲ ଠିକ ରହୁନି। ସେଥିପାଇଁ ମହିଳା କଣ ପୁରୁଷମାନଙ୍କର ମଧ୍ୟ ଆଖି ଚାରିପାଖେ ଡାର୍କ ସର୍କଲ ହେଇଯାଉଛି। ଏହାକୁ ଠିକ ଭାବେ ଧ୍ୟାନ ନ ଦେଲେ ଏହି ଡାର୍କ ସର୍କ
here-are-some-tips-to-keep-your-liver-healthy
ଯକୃତକୁ
ଯକୃତକୁ ସୁସ୍ଥ ରଖିବାକୁ ଆମେ ଦେଉଛୁ କିଛି ଟିପ୍ସ
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ: ଯକୃତ ଶରୀରର ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଅଙ୍ଗ । ରୋଗରୁ ଦୂରରେ ରହିବାପାଇଁ ଲିଭର ସୁସ୍ଥ ରହିବା ନିହାତି ଦରକାର। ଲିଭର ଅସୁସ୍ଥ ହେଲେ ନାନା ପ୍ରକାର ସମସ୍ୟାର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡ଼ିଥାଏ। ଏଥିପାଇଁ ଲିଭରକୁ ସୁସ୍ଥ ରଖିବାକୁ ହେଲ
Now everyone wants the no makeup look
NO MAKEUP LOOK
ଏବେ ସମସ୍ତେ ଚାହୁଛନ୍ତି ନୋ ମେକଅପ୍ ଲୁକ୍
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ: ଖରାଦିନେ ଷ୍ଟାଇଲିସ ଦେଖାଯିବା କୁ ଚାହୁଛନ୍ତି କି।ହେଲେ ଖରାକୁ ବାହାରିଲେ ଆପଣଙ୍କ ମେକ୍‌ଅପ୍‌ ଖରାପ ହୋଇଯାଉଛି।ନେବେ କେଉଁ ମେକଅପ୍। ଅନ୍ୟଠୁ ଭିନ୍ନ କେମିତି ଦେଖାଯିବେ।ଆଜ୍ଞା ହଁ ଖରା ଦିନ ଆସିବା ମାତ୍ର
Self-help group women killed fish by throwing poison in their fish pond-in-kendrapada-rajkanika
ସ୍ୱୟଂ ସହାୟକ ଗୋଷ୍ଠୀ
ପୋଖରୀରେ ବିଷ ପକାଇ ମାଛ ମାରିଦେଲ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ
କେନ୍ଦ୍ରାପଡା: ସ୍ୱୟଂ ସହାୟକ ଗୋଷ୍ଠୀର ମହିଳାମାନେ ମାଛ ଚାଷ କରି ଥିବା ପୋଖରୀରେ ବିଷ ପକାଇ ମାଛ ମାରିଦେଲ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ l ଏଭଳି ଏକ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା ଘଟିଛି କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ଜିଲ୍ଲା ରାଜକନିକା ବ୍ଲକର କୋରନ୍ଦ ପଞ୍ଚାୟତରେ । ରାଜ୍
Know the key of happiness
ଖୁସି
ଜାଣନ୍ତୁ ଖୁସି ରହିବାର ମୂଳମନ୍ତ୍ର
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ : ବର୍ତ୍ତମାନ ଦୁନିଆରେ ଯଦି ଆପଣ ପ୍ରତ୍ୟେକ ମଣିଷକୁ ତାର ଇଚ୍ଛା ଉପରେ ପଚାରନ୍ତି, ତେବେ ସେ ପ୍ରଥମେ ଉତ୍ତର ଦେବ ଯେ ସେ ଖୁସି ଚାହୁଁଛି । ହଁ ଆଜ୍ଞା , ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁସ୍ଥ ଜୀବନ ପାଇଁ ଖୁସି ରହିବା ନିହାତି ଆବଶ୍ୟକ । ଯଦ
Download Argus News App
close_btn