Odisha Politics News | Latest Politics News | Argus News

SUBSCRIBE ARGUS LIVE TV BHUBANESWAR 36.98° C
`
Back ରାଜନୀତି
When and why is Pandya being given z category protection?
Z CATEGORY
ପାଣ୍ଡିଆନଙ୍କୁ କେବେ ଠୁ ଓ କାହିଁକି ଦିଆଯାଉଛି z କ୍ୟାଟେଗୋରୀ ସୁରକ୍ଷା ?
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ: ଆସନ୍ତା କାଲି ବିଜେଡିର ଦୁଇ ନମ୍ବର ନେତା ଭି କେ ପାଣ୍ଡିଆନ କୋରାପୁଟ ଓ ରାୟଗଡା ଜିଲ୍ଲା ଗସ୍ତରେ ଯିବେ । ସେଥିପାଇଁ ସ୍ଥାନୀୟ ପ୍ରଶାସନକୁ ଅବଗତ କରିବା ପାଇଁ ଚିଠି କରିଛନ୍ତି ପାଣ୍ଡିଆନଙ୍କ ପିଏ । ତେବେ ଶେଷ କ
BJP will bring chargesheet
25 ବର୍ଷ
25 ବର୍ଷ ବିଜେଡି ସରକାର ବିରୋଧରେ ବିଜେପି ଆଣିବ ଚାର୍ଜସିଟ
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ: 25 ବର୍ଷ ବିଜେଡି ସରକାର ବିରୋଧରେ ବିଜେପି ଆଣିବ ଚାର୍ଜସିଟ । ଓଡିଶା ଅସ୍ମିତା ପାଇଁ ଲଢେଇ ଡାକରା ଦେଇଥିବା ବିଜେପି 25 ବର୍ଷ ବିଜେଡ଼ି ସରକାରରେ ଅନ୍ୟାୟ , ଦୁର୍ନୀତି, ଭ୍ରଷ୍ଟାଚାର, ଅଗଣତାନ୍ତ୍ରିକ ଶାସନ ବ୍ୟବସ୍ଥା, ମହିଳ
odisha elections
କଟକ-ବାରବାଟୀରୁ
କଟକ-ବାରବାଟୀରୁ ଲଢ଼ିପାରନ୍ତି ମୋକିମଙ୍କ ଝିଅ ସୋଫିଆ
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ: ବାପାଙ୍କ ଜାଗାରେ ଝିଅଙ୍କୁ ପ୍ରାର୍ଥୀ କରି ପାରେ କଂଗ୍ରେସ । ଓଆରଏଚ୍ଡିସି ଦୁର୍ନୀତି ମାମଲାରେ ରହିତାଦେଶ କାଏମ ରହିବା ପରେ ନିର୍ବାଚନ ଲଢ଼ିପାରିବେ ନାହିଁ ମୋକିମ୍ । ଯଦି ମୋକିମ ନିର୍ବାଚନ ନଲଢ଼ନ୍ତି, ତାହେଲେ ତାଙ୍କ ସ୍ଥାନର
Big road show of dharmendra pradhan in athamallick
ଆଠମଲ୍ଲିକ
ଆଠମଲ୍ଲିକ ନିର୍ବାଚନ ମଣ୍ଡଳୀରେ କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ରୋଡ୍ ସୋ
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ : ଆଠମଲ୍ଲିକ ନିର୍ବାଚନ ମଣ୍ଡଳୀରେ କେନ୍ଦ୍ର ଶିକ୍ଷା ମନ୍ତ୍ରୀ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରଧାନଙ୍କ ରୋଡ଼ ସୋ । ଆଠମଲ୍ଲିକ ନିର୍ବାଚନ ମଣ୍ଡଳୀରେ ପାୱାର ସୋ କରୁଛି ବିଜେପି । ସ୍ଥାନୀୟ ବିଜେପି ନେତୃବୃନ୍ଦଙ୍କ ସହ ରୋଡ଼ ସୋ ରେ ସାମିଲ ହେଲ
BJP's charge sheet against 25 years of BJD government's inefficiency
BJP
ବିଜେଡି ଅପାରଗତା ବିରୋଧରେ ଚାର୍ଜସିଟ୍
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ : ବିଜେଡି ଅପାରଗତା ବିରୋଧରେ ଚାର୍ଜସିଟ୍ । ବିଜେଡି ସରକାରର ୨୫ ବର୍ଷର ଅପାରଗତା ବିରୁଦ୍ଧରେ ବିଜେପିର ଚାର୍ଜସିଟ୍ । ଚାର୍ଜସିଟ୍ ମାଧ୍ୟମରେ ବିଜେଡି ସରକାରର ବିଫଳତାକୁ ପ୍ରସଙ୍ଗ କରିଛି ବିଜେପି । ବିଜେଡି ସରକାରରେ ଅନ୍ୟାୟ
bijepur bjd issue
BJD
ରୀତା ସାହୁ ହଟାଅ, ବିଜେପୁର ବଞ୍ଚାଅ ପଡିଲା ନାରା
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ : ବିଜେପୁରରେ ବିଜେଡି ଫାଳଫାଳ ହେଲାଣି । ଖୋଦ୍‌ ବିଧାୟିକା ତଥା ଏବେର ବିଜେଡି ବିଧାୟିକା ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କ ବିରୋଧରେ ପଡିଲାଣି ସ୍ଲୋଗାନ୍‌ । ରୀତା ହଟାଅ, ବିଜେପୁର ବଂଚାଅ । ହେଲେ ଶାସକ ଦଳ ଗଡରେ ଏମିତି କାହିଁକ
'Ramayan' actors to campaign for Arun Govil in UP’s Meerut
24 ELECTION
ଦମ ଦେଖାଉଛନ୍ତି ବିଜେପିର ହେବିୱେଟ୍ ନେତା
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ : ୨୪ ସାଧାରଣ ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ସରିଲାଣି ପ୍ରଥମ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ମତଦାନ। ତେବେ ପ୍ରଥମ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ମତଦାନ ନସରୁଣୁ ଏବେ ୨ୟ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ନିର୍ବାଚନ ଉପରେ ସମସ୍ତଙ୍କ ନଜର । ଏଥର ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶ ମିରଟରୁ ବିଜେପିର ସାଂସଦ ପ୍ରାର୍ଥ
CM Naveen Patnaik To Launch Election Campaign In Hinjili On today
CM NAVEEN PATNAIK
ଆଜି ଗଞ୍ଜାମ ଗସ୍ତରେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ : ଆଜି ଗଞ୍ଜାମ ଗସ୍ତରେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ । ଆଜି ପ୍ରଚାର ମୈଦାନକୁ ଓହ୍ଲାଇବେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ । ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନିଜସ୍ବ ନିର୍ବାଚନ ମଣ୍ଡଳି ହିଞ୍ଜିଳିକାଟୁର ଶେରଗଡ଼ରେ ପହଞ୍ଚିବେ । ୧୦ଟା ୩୦ ହିଞ୍ଜିଳି
bjp press meet
BJP
ଓଡିଶାର ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ କୌଳିକ ବୁଣାକାର ପରିବାରମାନେ ସେମାନଙ୍କର ଜୀବିକା ହରାଇଛନ୍ତି : ଅନିଲ ବିଶ୍ୱାଳ
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ : ଯେବେଠାରୁ ଭାରତୀୟ ଜନତା ପାର୍ଟି ଚଳିତ ନିର୍ବାଚନରେ ଓଡ଼ିଆ ଅସ୍ମିତା ଓ ଓଡିଆ ସ୍ୱାଭିମାନକୁ ପ୍ରମୁଖ ପ୍ରସଙ୍ଗ କରିବା ପାଇଁ ନିଷ୍ପତି ନେଲା ସେବେଠାରୁ ବିଜୁ ଜନତା ଦଳ ଏହାର ମୁକାବିଲା କିଭଳି କରିବ ସେଥିପାଇଁ ରାସ୍ତ
Download Argus News App
close_btn

Download Mobile App

  • play store icon
  • app store icon