Entertainment News, Latest Entertainment News | Argus News

SUBSCRIBE ARGUS LIVE TV BHUBANESWAR 33.98° C
`
Back ମନୋରଞ୍ଜନ
Karthik Aryan's uncle
ମୁମ୍ବାଇ ହୋର୍ଡିଂ
ମୁମ୍ବାଇ ହୋର୍ଡିଂ ଦୁର୍ଘଟଣାରେ କାର୍ତ୍ତିକ ଆର୍ଯ୍ୟନଙ୍କ ମଉସା-ମାଉସୀ ମୃତ
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ: ମୁମ୍ବାଇ ହୋର୍ଡିଂ ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ଏକ ବଡ ଅପଡେଟ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି। ବୁଧବାର ଉକ୍ତ ଘଟଣାସ୍ଥଳରୁ ଦୁଇ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର କରାଯାଇଛି। ଆଜି ଜଣାପଡ଼ିଛି ଯେ, ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ଯେଉଁ ଦୁଇଜଣଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିଲା ସେମାନେ ହେଉଛନ୍ତି ବଲିଉ
Controversial actress
ବିବାଦୀୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ
ବିବାଦୀୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ରାଖି ସାଓ୍ବନ୍ତ କର୍କଟ ରୋଗରେ ପୀଡ଼ିତ!
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ: ପୁଣି ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ବିବାଦୀୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ରାଖି ସାଓ୍ବନ୍ତ। କର୍କଟ ରୋଗରେ ପୀଡ଼ିତ ହେଲେ ରାଖି ସାୱନ୍ତ। ପୂର୍ବତନ ସ୍ବାମୀ ରିତେଶ ରାଜ୍ ସିଂହ ଦେଲେ ସୂଚନା। ଗର୍ଭାଶୟରେ ଟ୍ୟୁମର ହୋଇଥିବାରୁ ଡାକ୍ତର କର୍କଟ ହୋଇଥିବା ନେ
Actress Rashmika
ବିଜେପି ସରକାରଙ୍କୁ
ବିଜେପି ସରକାରଙ୍କୁ ଅଭିନେତ୍ରୀ ରଶ୍ମୀକା ମନ୍ଦାନାଙ୍କ ପ୍ରଂଶସା
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ: ନିର୍ବାଚନ ଭିତରେ ଯେଉଁଠି ରାଜନୀତି ଦଳଗୁଡିକ ଭିତରେ ଆକ୍ରୋଶ ଚାଲିଥିବାବେଳେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦୀଙ୍କୁ ପ୍ରଂଶସାରେ ପୋତି ପକାଉଛନ୍ତି କଳାକାରମାନେ। ଅଭିନେତ୍ରୀ ରଶ୍ମୀକା ମନ୍ଦାନା ମୋଦିଙ୍କ ପ୍ରଂଶସା କରିବା ସ
Sushant spoke
ସୁଶାନ୍ତ ମୃତ୍ୟୁବରଣ
ସୁଶାନ୍ତ ମୃତ୍ୟୁବରଣ କରିବାର ୧୦ ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ମୋସହ କଥା ହୋଇଥିଲେ
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ: ଦିବଂଗତ ଅଭିନେତା ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହ ରାଜପୁତଙ୍କୁ ଆଜିବି ଫ୍ୟାନ୍ସମାନେ ମନେ ପକାଉଛନ୍ତି। ଆଜିବି ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଅଭିନୟକୁ ଲୋକେ ଭୂଲି ପାରି ନାହାନ୍ତି। ସୁଶାନ୍ତ ଯେତିକି ଟ୍ୟାଲେଣ୍ଟଡ ତାଙ୍କ ସ୍ବଭାବ ମଧ୍ୟ ସେତିକି ଭଲ। ଏଭଳ
the MLA invited the actor without prior permission to attend the gathering. The FIR was filed for violating Section 144, which has been imposed in Andhra Pradesh
MLA
ପୁଷ୍ପାଙ୍କ ନାମରେ ମାମଲା ରୁଜୁ, ଆଚାର ସଂହିତା ଉଲ୍ଲଙ୍ଘନ କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ: ସାଉଥ୍ ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ସୁପରଷ୍ଟାର ଅଲ୍ଲୁ ଅର୍ଜୁନ । ତାଙ୍କୁ କିଏ ବା ନଜାଣେ। ହେଲେ ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ପାଇଁ ଦୁଃଖ ଖବର। କାହିଁକି ନା ଅଲ୍ଲୁଙ୍କ ନାମରେ ମାମଲା ରୁଜୁ ହୋଇଛି। ଏବେ ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ପ୍ରଶ୍
Kareena Kapoor gets a notice from Madhya Pradesh High Court for naming her pregnancy book name as 'Pregnancy Bible'
KAREENA KAPOOR
କରୀନା କପୁର ଖାନଙ୍କୁ କୋର୍ଟ ନୋଟିସ୍‌, ୭ ଦିନ ଭିତରେ ଜବାବ ଦେବାକୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ: ବେବୋଙ୍କୁ କୋର୍ଟରୁ ନୋଟିସ୍‌। ମାନେ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ର କରୀନା କପୁର ଖାନଙ୍କୁ କୋର୍ଟ ନୋଟିସ ମିଳିଛି। ଯେଉଁ ଖବର ଏବେ ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟ ପାଲଟିଛି। ତେବେ କାହିଁକି କରୀନାଙ୍କୁ ନୋଟିସ୍&zwnj
mc-stan-
ବିବାହ ଚର୍ଚ୍ଚା ମଧ୍ୟରେ
ବିବାହ ଚର୍ଚ୍ଚା ମଧ୍ୟରେ ବ୍ରେକଅପ ଘୋଷଣା କଲେ ଏମସି ଷ୍ଟାନ
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ: ରିଆଲିଟି ସୋ’ ‘ବିଗ୍ ବସ୍ ୧୬’ ର ବିଜେତା ଏମସି ଷ୍ଟାନ୍ ବର୍ତ୍ତମାନ ତାଙ୍କ ପର୍ସନାଲ ଲାଇଫ ପାଇଁ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଅଛନ୍ତି। ବିଗ୍ ବସରେ ଥିବ‌ା ବେଳେ ବୁବାଙ୍କ ସହ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ଥିବା ଘୋଷଣା କର
Aarti Singh
ଶାଶୁଘରେ ପ୍ରଥମ
ଶାଶୁଘରେ ପ୍ରଥମ ରୋଷେଇର ଫଟୋ ଶେୟାର କଲେ ଆରତୀ ସିଂ
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ: ଗୋବିନ୍ଦାଙ୍କ ଭାଣଜୀ ଆରତୀ ସିଂ ଏପ୍ରିଲ ୨୫ ତାରିଖରେ ଦୀପକ ଚୌହାନଙ୍କ ସହ ଧୁମଧାମରେ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି। ଆରତୀଙ୍କ ବିବାହର ପ୍ରାୟ ଫଟୋ ଏବଂ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି। ଫ୍ୟାନମାନେ ଆରତୀଙ୍କ ବିବାହ
Ranbir Singh deleted
ଇନଷ୍ଟାରୁ ବିବାହ
ଇନଷ୍ଟାରୁ ବିବାହ ଫଟୋ ଡିଲିଟ କଲେ ରଣବୀର ସିଂ
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ: ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ରଣବୀର ସିଂ ଏବଂ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ମାନେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ ଉଭୟ ଖୁବଶୀଘ୍ର ପିତାମାତା ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ଖୁବଶୀଘ୍ର ପ୍ରଥମ ସନ୍ତାନକୁ ସ୍ବାଗତ କରିବେ ସେଥିପାଇଁ ଦୁହେଁ ଖୁବ ଏକ୍ସାଇଟେଡ। କିନ୍ତ
Download Argus News App
close_btn

Download Mobile App

  • play store icon
  • app store icon