Best Sports News, Latest Sports News, IPL 2022 | Argus News

SUBSCRIBE ARGUS LIVE TV BHUBANESWAR 19.98° C
`
Back କ୍ରୀଡ଼ା
India-Australia 5th T20I:
ହରାଇଲା
ଭାରତ-ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ୫ମ ଟି-୨୦ ମ୍ୟାଚ: ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆକୁ ୬ରନରେ ହରାଇଲା
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ: ଭାରତ ଏବଂ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ମଧ୍ୟରେ ଟି-୨୦ ସିରିଜର ପଞ୍ଚମ ଏବଂ ଅନ୍ତିମ ମ୍ୟାଚ ବେଙ୍ଗାଲୁରୁର ଏମ ଚିନ୍ନାସ୍ବାମୀ ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ରବିବାର ଖେଳାଯାଇଥିଲା। ଭାରତୀୟ ଦଳ କଙ୍ଗାରୁଙ୍କୁ ଧୂଳି ଚଟାଇବାରେ ସକ୍ଷମ ହୋଇଛି। ୬ ରନର
Bollywood actress
ପାୟଲ ଘୋଷ
ପୁଣି ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ପାୟଲ ଘୋଷ
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ: ଅନେକ ସମୟରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଚାଞ୍ଚଲ୍ୟକର ପୋଷ୍ଟ କରି ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହୁଥିବା ଅଭିନେତ୍ରୀ ପାୟଲ ଘୋଷ ପୁଣି ଏକ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟକର ଦାବି କରିଛନ୍ତି। ପାୟଲ କହିଲେ ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟ ଟିମରେ କିଛି ଖେଳାଳି ମୋ ପ୍ରେମରେ ଉବୁଟୁବ
Everyone is talking
ସବୁଠି ଚର୍ଚ୍ଚା
ରୋହିତ ଏବଂ ବିରାଟଙ୍କ ଅବସରକୁ ନେଇ ସବୁଠି ଚର୍ଚ୍ଚା
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ: ବିଶ୍ବକପ ପରେ ବିରାଟ କୋହଲି ଏବଂ ରୋହିତ ଶର୍ମାଙ୍କ ସହ ଟିମ ଇଣ୍ଡିଆର ଅନେକ ବରିଷ୍ଠ ଖେଳାଳି ଛୁଟି କାଟୁଛନ୍ତି। ବିଶ୍ବକପ ହାରିବା ପରେ କୋହଲି ଏବଂ ରୋହିତ ବର୍ତ୍ତମାନ ପାଇଁ ଟି-୨୦ ଫର୍ମାଟରୁ ଦୂରରେ ଅଛନ୍ତି। ସୂର୍ଯ୍ୟକୁମା
4th T20I: India beat Australia by 20 runs, take 3-1 unassailable lead
IND VS AUS
ସିରିଜ କବଜା କଲା ଟିମ ଇଣ୍ଡିଆ
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ : ୪ର୍ଥ ଟି-୨୦ରେ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆକୁ ୨୦ ରନରେ ହରାଇଛି ଭାରତ । ଭାରତ ପକ୍ଷରୁ ରଖାଯାଇଥିବା ୧୭୫ ରନ ଲକ୍ଷ୍ୟର ଜବାବରେ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ୨୦ ଓଭରରେ ୧୫୪ ରନ କରିପାରିଥିଲା । ଏହି ବିଜୟ ସହ ୫ଟିକିଆ ଟି-୨୦ ସିରିଜକୁ ୩-୧ରେ ଆଗୁ
BCCI announces India squads for South Africa tour: No Rohit, Kohli in white-ball leg
BCCI
ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ବିପକ୍ଷରେ ଟି-୨୦ ଓ ଦିନିକିଆ ଖେଳିବେନି ବିରାଟ ଓ ରୋହିତ
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ : ଆରମ୍ଭ ହେବାକୁ ଯାଉଛି ଆଫ୍ରିକା ବିପକ୍ଷରେ ଟି-୨୦ ସିରିଜ । ଆଉ ମୁହାଁମୁହିଁ ହେବେ ଭାରତ-ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା । ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକାରେ ଭାରତୀୟ ଦଳ ୩ଟି ଟେଷ୍ଟ ଏବଂ ଦିନିକିଆ ଖେଳିବା ସହ ୨ଟି ଟେଷ୍ଟ ମ୍ୟାଚ ବିଶିଷ୍ଟ ସିରି
Muhammad Shami
ମହମ୍ମଦ ଶାମୀ
ସାଇକେଲରେ ବସି ଆଖୁ ଖାଇବାର ମଜା ନେଉଛନ୍ତି ମହମ୍ମଦ ଶାମୀ
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ: ଟିମ ଇଣ୍ଡିଆର ଦ୍ରୂତଗାମୀ ବୋଲର ମହମ୍ମଦ ଶାମୀଙ୍କର ଏକ ଫଟୋ ଇନଷ୍ଟାରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି। ବିଶ୍ବକପ-୨୦୨୩ ପରାସ୍ତ ହେବାପରେ ଇଣ୍ଡିଆ ଟିମର ପ୍ରାୟ ଖେଳାଳି ବାହାରେ ଛୁଟି କାଟୁଛନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ମହମ୍ମଦ ଶାମୀ ନିଜ ଗାଁ
Kohli clarified
କଲେ କୋହଲି
ହ୍ବାଇଟ ବଲ ଖେଳିବେନି ବୋଲି ସ୍ପଷ୍ଟ କଲେ କୋହଲି
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ: ବିଶ୍ବକପ ପରେ ବିରାଟ କୋହଲି ଏବଂ ରୋହିତ ଶର୍ମାଙ୍କ ସହ ଟିମ ଇଣ୍ଡିଆର ଅନେକ ବରିଷ୍ଠ ଖେଳାଳି ଛୁଟି କାଟୁଛନ୍ତି। ବିଶ୍ବକପ ହାରିବା ପରେ କୋହଲି ଏବଂ ରୋହିତ ବର୍ତ୍ତମାନ ପାଇଁ ଟି-୨୦ ଫର୍ମାଟରୁ ଦୂରରେ ଅଛନ୍ତି। ସୂର୍ଯ୍ୟକୁମା
Rahul Dravid's
ଚୁକ୍ତିନାମା ବୃଦ୍ଧି
ଟିମ ଇଣ୍ଡିଆର ମୁଖ୍ୟ କୋଚ ଭାବେ ରାହୁଲ ଦ୍ରାବିଡଙ୍କ ଚୁକ୍ତିନାମା ବୃଦ୍ଧି
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ: ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟ୍ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ ବୋର୍ଡ (BCCI) ଟିମ ଇଣ୍ଡିଆରେ ଚାଲିଥିବା ମୁଖ୍ୟ କୋଚକୁ ନେଇ ସସପେନ୍ସ ଲାଗି ରହିଥିଲା। BCCI ଆଜି ଏହାର ସମାଧାନ କରିଛି। ବୁଧବାର ଏ ସମସ୍ତ ଚର୍ଚ୍ଚା ଉପରେ ପୂର୍ଣ୍ଣଛେଦ ପଡ଼ିଛି। ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ
3rd T20I match; India struggled and lost
ଟି-ଟ୍ବେଣ୍ଟି ମ୍ୟାଚ
ତୃତୀୟ ଟି-ଟ୍ବେଣ୍ଟି ମ୍ୟାଚ ; ସଂଘର୍ଷ କରି ହାରିଲା ଭାରତ
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ : ସଂଘର୍ଷ କରି ହାରିଲା ଭାରତ। ତୃତୀୟ ଟି-ଟ୍ବେଣ୍ଟିରେ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆର ରୋମାଞ୍ଚକର ବିଜୟ। ଶେଷ ବଲରେ ଜିତିଲା କଙ୍ଗାରୁ ଦଳ। ପୁଣି ଥରେ ନିଜ ଦଳ ପାଇଁ ଚମିକିଲେ ଗ୍ଲେନ୍ ମାକ୍ସୱେଲ୍। 48 ରନରୁ 104 ରନ୍ କରି ମାକ୍ସୱେଲ୍ ଭାର
Download Argus News App
close_btn

Download Mobile App

  • play store icon
  • app store icon