Latest National News | National Breaking News | Argus News

SUBSCRIBE ARGUS LIVE TV BHUBANESWAR 21.09° C
`
Back ଭାରତ
Prime Minister Shri Narendra Modi will lay the foundation stone, inaugurate and dedicate to the Nation around 2000 railway infrastructure projects worth more than Rs.
ମୋଦି
୫୫୪ଟି ରେଳ ଷ୍ଟେସନର  ଶିଳାନ୍ୟାସ ଓ ଉଦଘାଟନ  କଲେ  ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦି
ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ମୋଦି ଦେଲେ ବଡ ଭେଟି । ୫୫୪ଟି ରେଳ ଷ୍ଟେସନର ଶିଳାନ୍ୟାସ ଓ ଉଦଘାଟନ କଲେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦି। ଏଥିସହିତ ଓଡ଼ିଶାର ୨୧ଟି ଷ୍ଟେସନର ହେବ ପୁନଃବିକାଶ। କହାଯାଉଛି ଯେ
Prime Minister Narendra Modi on Monday inaugurated the Bharat Tex-2024, a four-day global textile event at Delhi's Bharat Mandapam.
ମୋଦି
ଭାରତ ମଣ୍ଡପମ୍ ଠାରେ ଭାରତ ଟେକ୍ସ-2024କୁ ଉଦଘାଟନ କଲେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦି
ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଦିଲ୍ଲୀର ଭାରତ ମଣ୍ଡପମ୍ ଠାରେ ଭାରତ ଟେକ୍ସ-2024କୁ ଉଦଘାଟନ କରିଛନ୍ତି ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦି । ଏହା ଦେଶର ଏବେ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ହୋଇଥିବା ସବୁଠୁ ବଡ଼ ଟେକ୍ସଟାଇଲ୍ ଇଭେଣ୍ଟ । ଏହି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଆଜିଠୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିବାବେଳ
Allahabad High Court's big decision regarding -gyanabapi-puja-will-continue
ଜ୍ଞାନବାପି
ଜ୍ଞାନବାପିକୁ ନେଇ ଆହ୍ଲାବାଦ ହାଇକୋର୍ଟଙ୍କ ବଡ଼ ନିଷ୍ପତ୍ତି
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ: ଜ୍ଞାନବାପିକୁ ନେଇ ଆହ୍ଲାବାଦ ହାଇକୋର୍ଟଙ୍କ ବଡ଼ ନିଷ୍ପତ୍ତି । ବ୍ୟାସ ଗର୍ଭଗୃହରେ ଜାରି ରହିବ ପୂଜା । ଆହ୍ଲାବାଦ ହାଇକୋର୍ଟ ମୁସଲିମ ପକ୍ଷରୁ ଦାୟର ମାମଲାକୁ ଖାରଜ କରି ଦେଇଛନ୍ତି । ଯାହାକୁ ନେଇ ହିନ୍ଦୁଙ୍କ ମଧ୍ୟର
Modi laid the foundation
ଭିସି ଜରିଆରେ
ଭିସି ଜରିଆରେ ୪୧,୦୦୦ କୋଟି ଟଙ୍କାରୁ ଅଧିକ ମୂଲ୍ୟ ପ୍ରକଳ୍ପର ଶିଳାନ୍ୟାସ କଲେ ମୋଦୀ
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ: ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀ ଆଜି ଭିଡିଓ କନଫରେନ୍ସିଂ ଜରିଆରେ ୪୧,୦୦୦ କୋଟି ଟଙ୍କାରୁ ଅଧିକ ମୂଲ୍ୟର ପ୍ରାୟ ୨୦୦୦ ରେଳ ଭିତ୍ତିଭୂମି ପ୍ରକଳ୍ପର ଶିଳାନ୍ୟାସ, ଉଦଘାଟନ କରିବେ। ରେଳ ଷ୍ଟେସନରେ ବିଶ୍ୱସ୍ତରୀୟ ସୁବିଧ
prime minister narendra modi visit dwaraka temple under sea by schuba diving
ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦି
ସମୁଦ୍ରରେ ଲୀନ ହୋଇଥିବା ଦ୍ବାରକା ନଗରୀ ଦର୍ଶନ କଲେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦି
ଭଗବାନ ଶ୍ରୀକୃଷ୍ଣଙ୍କ ଦ୍ବାରକା ନଗରୀରେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦି । ସ୍କୁବା ଡାଇଭିଂ କରି ଦ୍ବାପର ଯୁଗ ଶେଷରେ ସମୁଦ୍ରରେ ଲୀନ ହୋଇଯାଇଥିବା ଦ୍ବାରକା ନଗରୀ ଦର୍ଶନ କରିବା ସହ ଅନୁଭବ ବଖାଣିଛନ୍ତି ପ୍ରଧାନନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦି । ସମୁଦ୍ର ମଧ୍ୟକ
Modi's women's card in the last Man Ki Baat of the second phase
MODI
ଦ୍ୱିତୀୟ ପାଳିର ଶେଷ ମନ୍ କୀ ବାତରେ ମୋଦିଙ୍କ ମହିଳା କାର୍ଡ
ଦ୍ୱିତୀୟ ପାଳିର ଶେଷ ମନ୍ କୀ ବାତରେ ମୋଦିଙ୍କ ମହିଳା କାର୍ଡ ନିର୍ବାଚନ ଶେଷ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବନ୍ଦ ରହିବ ମନ୍ କୀ ବାତ୍ ମହିଳା ପ୍ରଶଂସା ଶବ୍ଦ ମାଧ୍ୟମରେ ମହିଳା ସମର୍ଥନର ବଡ଼ ସମ୍ଭାବନାର ସଙ୍କେତ ଦେଲେ ମୋଦି ମୋଦିଙ୍କ ତୃତୀୟ ପାଳି
Prime Minister praised the contribution of women power in the development journey of the country
ମନ କି ବାତ
ଦେଶର ବିକାଶ ଯାତ୍ରାରେ ନାରୀ ଶକ୍ତିଙ୍କ ଅବଦାନକୁ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ପ୍ରଶଂସା
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ: ଦେଶର ବିକାଶ ଯାତ୍ରାରେ ନାରୀ ଶକ୍ତିଙ୍କ ଅବଦାନକୁ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦିଙ୍କ ପ୍ରଶଂସା । ବର୍ଷର ଦ୍ବିତୀୟ ମନ କି ବାତରେ ମହିଳାଙ୍କ ବିକାଶ ଉପରେ ଗୁରୁତ୍ବାରୋପ କରିଛନ୍ତି ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ । ମନ କି ବାତ
pm modi mann ki baat pm visit gujarat
ମୋଦି
ଆଜି ମନ କି ବାତ୍ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଦେଶବାସୀଙ୍କୁ ସମ୍ବୋଧିତ କରିବେ ମୋଦି
ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଆଜି ମନ କି ବାତ୍ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଦେଶବାସୀଙ୍କୁ ସମ୍ବୋଧିତ କରିବେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି । ଚଳିତ ବର୍ଷର ଦ୍ବିତୀୟ ମନ କି ବାତ୍ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ । ବିଭିନ୍ନ ଗୁରୁତ୍ବପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରସଙ୍ଗର
Ayodhya's Ram Temple Receives ₹ 25 Crore Donations In A Month
ରାମଲାଲା
ଏକମାସ ମଧ୍ୟରେ  25 କେଜି ସୁନା-ଚାନ୍ଦି ସହିତ 25 କୋଟି ଟଙ୍କା ଦାନ
ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଅଯୋଧ୍ୟାରେ ରାମଲାଲାଙ୍କ ନବନର୍ମିତ ମନ୍ଦିରକୁ ମିଳୁଛି ପର୍ଯ୍ୟାପ୍ତ ଦାନ। ଜାନୁଆରୀ 22ରେ ପ୍ରାଣ ପ୍ରତିଷ୍ଠାର ଏକମାସ ଭିତରେ 25 କେଜି ସୁନା ଓ ଚାନ୍ଦି ଅଳଙ୍କାର ସହିତ ପ୍ରାୟ 25 କୋଟି ଟଙ୍କା ଦାନ ମିଳିଛି। ରାମ ମନ୍ଦି
Download Argus News App
close_btn

Download Mobile App

  • play store icon
  • app store icon