Best Sports News, Latest Sports News, IPL 2022 | Argus News

SUBSCRIBE ARGUS LIVE TV BHUBANESWAR 19.98° C
`
Back କ୍ରୀଡ଼ା
English Team
ଦ୍ବିତୀୟ ଇନିଂସରେ
ଦ୍ବିତୀୟ ଇନିଂସରେ ୧୪୫ ରନରେ ଅଲ୍ ଆଉଟ୍ ଇଂଲିଶ ବାହିନୀ
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ: ଜଲୱା ଦେଖାଇଲେ ଭାରତୀୟ ବୋଲର। ଦ୍ବିତୀୟ ଇନିଂସରେ ୧୪୫ ରନରେ ଅଲ୍ ଆଉଟ୍ ଇଂଲିଶ ବାହିନୀ। ରବିଚନ୍ଦ୍ରନ ଅଶ୍ବିନଙ୍କୁ ସର୍ବାଧିକ ୫ ୱିକେଟ୍ ମିଳିଥିବା ବେଳେ କୁଳଦୀପ ଯାଦବ ନେଇଛନ୍ତି ୪ ୱିକେଟ୍। ରାଞ୍ଚିରେ ଇଣ୍ଡିଆ-ଇଂଲଣ୍
cuttack barabati stadium issues
CUTTACK
ବାରବାଟୀ ଷ୍ଟାଡିୟମ ନବକଳେବର ବିବାଦରେ ପଡୁନି ପୂର୍ଣ୍ଣଛେଦ
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ : ବାରବାଟୀ ଷ୍ଟାଡିୟମ ନବକଳେବର ବିବାଦରେ ପଡୁନି ପୂର୍ଣ୍ଣଛେଦ । ୭୦୦ କୋଟି ବ୍ୟୟରେ ଷ୍ଟାଡିୟମ ପୁନଃନିର୍ମାଣ ପାଇଁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଆଯାଇଥିବା ବେଳେ ଏହାକୁ ବିରୋଧ କରିଛି ଭୈରବ ଚନ୍ଦ୍ର ମହାନ୍ତି ସ୍ମୃତି ସଂସଦ । ଷ୍ଟାଡିୟ
A fighting Dhruv Jurel fell 10 runs short of his maiden
INDIA ENGLAND
୩୦୭ରେ ଅଲଆଉଟ୍ ରୋହିତ ବାହିନୀ, ଏକା ଲଢ଼ିଲେ ଧ୍ରୁବ ଜୁରେଲ
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ : ୩୦୭ ରନ କରି ଅଲ୍ ଆଉଟ୍ ହେଲା ଭାରତୀୟ ଦଳ । ଇଂଲଣ୍ଡ ବିପକ୍ଷ ଚତୁର୍ଥ ଟେଷ୍ଟରେ ଭାରତ ତା'ର ପ୍ରଥମ ଇନିଂସରେ ୩୦୭ ରନ୍ କରି ଅଲ୍ ଆଉଟ୍ ହୋଇଯାଇଛି । ଫଳରେ ୩୫୩ ରନ୍ କରିଥିବା ଇଂଲଣ୍ଡଠାରୁ ୪୬ ରନ୍ ପଛରେ ରହିଯାଇଛି
Sachin played
କାଶ୍ମୀର ଗୁଲମର୍ଗ
କାଶ୍ମୀର ଗୁଲମର୍ଗ ବାଦିଆଁରେ କ୍ରିକେଟ ଖେଳିଲେ ସଚିନ
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ: ସଚିନ ତେନ୍ଦୁଲକର ହେଉଛନ୍ତି ଗଡ ଅଫ କ୍ରିକେଟ। କ୍ରିକେଟରେ ତାଙ୍କ ଫ୍ୟାନ ଫଲୋର୍ସ ଖୁବ ଅଧିକ। ତାଙ୍କ ଖେଳର ସବୁଠି ଦିଓ୍ବାନା। ତେବେ କିଛି ଦିନ ପରେ ପୁଣି ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ମାଷ୍ଟର ବ୍ଲାଷ୍ଟରଙ୍କ ଯାଦୁ। ଏଥର କିନ୍ତ
IPL will start
ମାର୍ଚ୍ଚ ୨୨ରୁ
ମାର୍ଚ୍ଚ ୨୨ରୁ ଆରମ୍ଭ ହେବ ଆଇପିଏଲ
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ: ଆଇପିଏଲ ଆସନ୍ତା ମାସ ୨୨ ମାର୍ଚ୍ଚରୁ ଆରମ୍ଭ ହେବ । ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ଅରୁଣ ଧୁମାଲ ମଙ୍ଗଳବାର ଏହା କହିଛନ୍ତି । ଯଦିଓ ଦେଶରେ ଲୋକସଭା ନିର୍ବାଚନ ରହିଛି କିନ୍ତୁ ସମସ୍ତ ମ୍ୟାଚ ଭାରତରେ ହିଁ ହେବ ବୋଲି ଧୁମାଲ ସ୍ପଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି
Shubhaman Gill has
ପଞ୍ଜାବ ଲୋକସଭା
ପଞ୍ଜାବ ଲୋକସଭା ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ଶୁଭମନ ଗିଲଙ୍କୁ ମିଳିଲା ବଡ଼ ଦାୟିତ୍ବ
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ: ପଞ୍ଜାବର ମୁଖ୍ୟ ନିର୍ବାଚନ ଅଧିକାରୀ ସିଇଓଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ଆସନ୍ତା ଲୋକସଭା ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟର ଶୁଭମନ ଗିଲଙ୍କୁ ରାଜ୍ୟ ଆଇକନ କରିଛନ୍ତି। ମୁଖ୍ୟ ନିର୍ବାଚନ ଅଧିକାରୀ ସିବିନ ସିଂ ସୋମବାର ଏକ ବିବୃତ୍ତିର
India started their hockey campaign with a win against Spain
SPAIN
ହକିରେ ସ୍ପେନ ବିପକ୍ଷରେ ବିଜୟରୁ ଅଭିଯାନ ଆରମ୍ଭ କରିଛି ଭାରତ
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ: ପୁରୁଷ ପ୍ରୋଲିଗ୍ ହକିରେ ସ୍ପେନ ବିପକ୍ଷରେ ବିଜୟରୁ ଅଭିଯାନ ଆରମ୍ଭ କରିଛି ଭାରତ । ରାଉରକେଲା ବିର୍ସା ମୁଣ୍ଡା ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ସ୍ପେନ୍ ବିପକ୍ଷ ମ୍ୟାଚ୍କୁ ସୁଟ୍ଆଉଟରେ ୭-୮ ଗୋଲରେ ଜିତିନେଇଛି ଭାରତ। ମ୍ୟାଚ
Yashprit
ରାଞ୍ଚି ଟେଷ୍ଟରେ
ରାଞ୍ଚି ଟେଷ୍ଟରେ ବାଦ ପଡ଼ିପାରନ୍ତି ଯଶପ୍ରିତ ବୁମରା...ଜାଣନ୍ତୁ କାହିଁକି?
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ: କାଲିର ମ୍ୟାଚ ସତରେ ଏକ୍ସାଇଟିଂ ଥିଲା। ଭାରତୀୟ ଟିମ ପ୍ଲେୟରଙ୍କ ଜବରଦସ୍ତ ରନ ବର୍ଷା ମ୍ୟାଚକୁ ଜିତାଇଥିଲା। ରାଜକୋଟରେ ଇଂଲଣ୍ଡକୁ ୪୩୪ ରନରେ ମାତ୍ ଦେଇ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ୫ ମ୍ୟାଚ୍ ବିଶିଷ୍ଟ ସିରିଜରେ ଏବେ ୨-୧ରେ ଆଗୁଆ ରହିଛି
Indian offspinner Ravichandran
୫୦୦ ଓ୍ବିକେଟ ନେଇ
୫୦୦ ଓ୍ବିକେଟ ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଭାରତୀୟ ଅଫସ୍ପିନର ରବିଚନ୍ଦ୍ରନ ଅଶ୍ବିନ
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ: ପାଠ ପଢ଼ା ଇଞ୍ଜିନିୟରିଂ କିନ୍ତୁ କ୍ୟାରିୟର କ୍ରିକେଟ କରିୟର ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା ଟପ ଅର୍ଡର ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ ଭାବେ ମଝିରେ ମିଡିୟମ ପେସ ବୋଲିଂ ବି କରିଥିଲେ କିନ୍ତୁ ଇଞ୍ଜୁରି କାରଣରୁ ଶେଷରେ ଅଫସ୍ପିନକୁ ବାଛି ନେଲେ। ଅର୍ଥାତ ଟ
Download Argus News App
close_btn

Download Mobile App

  • play store icon
  • app store icon