Latest Business News, Indian Economy News, Economy News | Argus News

SUBSCRIBE ARGUS LIVE TV BHUBANESWAR 33.98° C
`
Back ଅର୍ଥନୀତି
Akshay tritiya
ଆସନ୍ତାକାଲି
ଆସନ୍ତାକାଲି ଅକ୍ଷୟ ତୃତୀୟା, ସୁନା କିଣିବା ପୂର୍ବରୁ ଜାଣିନିଅନ୍ତୁ କେତେ ଅଛି ଦାମ
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ: ଆସନ୍ତା କାଲି ହେଉଛି ଅକ୍ଷୟତୃତୀୟା। ଓଡ଼ିଆ ମାନଙ୍କର ଏକ ବଡ଼ ପର୍ବ। ଏହି ଦିନ ରଥ କାଠ ଅନୁକୂଳ ହୁଏ। ସୁନା କିଣିବାକୁ ଭାରତୀୟମାନେ ଭାବପ୍ରବଣ ହୋଇଥାନ୍ତି। ଆମର ଏକ ପରମ୍ପରା ରହିଛି ଅକ୍ଷୟ ତୃତୀୟାରେ ସୁନା କିଣିଲେ ଘରକ
Still haven't
ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ 2000
ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ 2000 ଟଙ୍କା ନୋଟ୍ ଫେରସ୍ତ କରିନାହାନ୍ତି କି? ତେବେ ଆରବିଆଇ ଏନେଇ ସୂଚନା ଜାରି କରିଛି
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ: ରିଜର୍ଭ ବ୍ୟାଙ୍କ ଅଫ୍ ଇଣ୍ଡିଆ (ଆରବିଆଇ) ଗୁରୁବାର କହିଛି ଯେ ବିମୁଦ୍ରୀକରଣ ହୋଇଥିବା 2,000 ଟଙ୍କିଆ ନୋଟ୍ର 97.76 ପ୍ରତିଶତ ବ୍ୟାଙ୍କିଂ ସିଷ୍ଟମକୁ ଫେରିଛି। କେନ୍ଦ୍ରୀୟ ବ୍ୟାଙ୍କ କହିଛି ଯେ ବର୍ତ୍ତମାନ କେବଳ 7,961 କୋଟ
lic portfolio stocks give up to 768 percent return
LIC
ଏଥିରେ ଟଙ୍କା ନିବେଶ କରନ୍ତୁ, ମିଳିବ ୭୬୮ ପ୍ରତିଶତ ରିଟର୍ଣ୍ଣ...
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ: ସେୟାର ବଜାରରେ ଟଙ୍କା ନିବେଶ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି କି। ଗୋଟେ ବର୍ଷ ଭିତରେ ୭୬୮ ପ୍ରତିଶତ ରିଟର୍ଣ୍ଣ। ଏଲଆଇସି ପୋର୍ଟକଲର ଏହି ୫ ପ୍ରକାରର ଷ୍ଟକ୍ସ କରିଛି ଦମଦାର ଲାଭ। ଭାରତୀୟ ଜୀବନ ବିମା ନିଗମ ଭାରତୀ
ntpc job recruitment 2024
NTPC JOB
ବିନା ପରୀକ୍ଷାରେ ମିଳିବ ଚାକିରି, କରନ୍ତୁ ଆବେଦନ...
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ : ନ୍ୟାସନାଲ ଥର୍ମାଲ୍ ପାୱାର୍ କର୍ପୋରେସନ୍ ଲିମିଟେଡ୍ (ଏନଟିପିସି) ରେ ଚାକିରି ଚାହୁଁଥିବା ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ସୁଯୋଗ । ଯେଉଁ ପ୍ରାର୍ଥୀମାନେ ଏହି ପଦବୀରେ ଚାକିରି କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ତା ହେଲେ ତୁରନ୍ତ ଆବେଦ
Falling gold prices
ଖସୁନି ସୁନା ଦର
ଖସୁନି ସୁନା ଦର: ସୁନା ଦର ଛୁଇଁଲା ୭୪ ହଜାର
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ: ସର୍ବକାଳୀନ ରେକର୍ଡ ସ୍ତରରେ ପହଞ୍ଚିଛି ସୁନା। ଦିନକୁ ଦିନକୁ ସୁନାର ଦାମ୍ ବୃଦ୍ଧି ପାଉଥିବାରୁ ଚିନ୍ତାରେ ଗ୍ରାହକ । ଆଜି ସୁନା ଦରରେ ସାମାନ୍ୟ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇଛି । ଆଜି ଭୁବନେଶ୍ୱରରେ ୧୦ ଗ୍ରାମର ୨୪ କ୍ୟାରେଟ
country's economy is projected to grow by 8 percent by 2047
ECONOMY
୨୦୪୭ ସୁଦ୍ଧା ୮% ଅଭିବୃଦ୍ଧି ଆକଳନ
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ: 2047 ସୁଦ୍ଧା ଦେଶର ଅର୍ଥନୀତିରେ 8 ପ୍ରତିଶତ ବୃଦ୍ଧିର ଆକଳନ । ଗଲା 10 ବର୍ଷରେ ଦେଶରେ ଲାଗୁ ହୋଇଥିବା ଭଲ ନୀତି ଏବଂ ନୀତିରେ ସୁଧାର ଯୋଗୁ ଦେଶର ଅର୍ଥନୀତିରେ ଏଭଳି ଅଭିବୃଦ୍ଧିର ଆଶା ଦେଖାଦେଇଥିବା କହିଛନ୍ତ
Bank of Baroda
ବ୍ୟାଙ୍କ ଅଫ
ବ୍ୟାଙ୍କ ଅଫ ବରୋଦା ଶସ୍ତା କଲା କାର ଋଣ
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ: ବ୍ୟାଙ୍କ ଅଫ ବରୋଦାର ଯଦି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଏକ କାର କିଣିବାକୁ ଯୋଜନା କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଖୁସି ଖବର ଅଛି। ବାସ୍ତବରେ, ପବ୍ଲିକ ସେକ୍ଟର ବ୍ୟାଙ୍କ ଅଫ୍ ବରୋଦା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସର୍ବୋତ୍ତମ ଅଫର ଆଣିଛି। ବ୍ୟାଙ୍କ ଅଫ
EPFO hikes interest
ଜାଣନ୍ତୁ କେତେ ବଢ଼ିଲା
ଜମା ଉପରେ ସୁଧହାର ବଢ଼ାଇଲା EPFO, ଜାଣନ୍ତୁ କେତେ ବଢ଼ିଲା
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ: କର୍ମଚାରୀ ଭବିଷ୍ୟନିଧି ସଂଗଠନ ଅର୍ଥାତ ଇପିଏଫଓ ୨୦୨୩ -୨୪ ଆର୍ଥିକ ବର୍ଷ ପାଇଁ କର୍ମଚାରୀ ଭବିଷ୍ୟନିଧି(ଇପିଏଫ) ଉପରେ ୮.୨୫ ପ୍ରତିଶତରେ ସୁଧ ହାର ସ୍ଥିର କରିଛି । ଗତ ତିନିବର୍ଷ ମଧ୍ୟରେ ଏହା ହେଉଛି ସର୍ବାଧିକ ସୁଧ ହାର । ଗ
sbi home loan offer ends on 31 january 2024
SBI
SBI ଦେଉଛି ଶସ୍ତା ହୋମ ଲୋନ୍‌, ଆଉ ରହିଲା ୨ ଦିନ ବାକି
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ: ନିଜର ଗୋଟିଏ ସୁନ୍ଦର ଘର ଥିବ। ଏହା କାହାର ବା ସ୍ୱପ୍ନ ନଥାଏ। ହେଲେ ଏହି ସ୍ୱପ୍ନକୁ ପୂରଣ କରିବା ପାଇଁ ବର୍ଷ ବର୍ଷ ସମୟ ଲାଗେ। ବର୍ତ୍ତମାନ ଆଉ ଏତେ କଷ୍ଟ କରିବାକୁ ପଡିବ ନାହିଁ। କାହିଁକି ନା ଏବେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇ
Download Argus News App
close_btn

Download Mobile App

  • play store icon
  • app store icon