International News | Latest International News | Argus News

SUBSCRIBE ARGUS LIVE TV BHUBANESWAR 28.18° C
`
Back ବିଦେଶ
Iran’s attack on Israel was stopped
IRAN
ମଧ୍ୟପ୍ରାଚ୍ୟର ଯୁଦ୍ଧ ଆଶଙ୍କାରୁ ବିଶ୍ୱ ସମୁଦାୟକୁ ମିଳିଛି ଆଶ୍ୱସ୍ତି
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ: ମଧ୍ୟପ୍ରାଚ୍ୟର ଯୁଦ୍ଧ ଆଶଙ୍କରୁ ବିଶ୍ୱ ସମୁଦାୟକୁ ଆଶ୍ୱସ୍ତି ମିଳିଛି । ଇସ୍ରାଏଲ ଉପରେ ଆକ୍ରମଣ ବନ୍ଦ କରିଛି ଇରାନ । ଏନେଇ ଇସ୍ରାଏଲ ପକ୍ଷରୁ କୁହାଯାଇଛି, ଇରାନର କୌଣସି କ୍ଷେପଣାସ୍ତ୍ର ଇସ୍ରାଏଲରେ ପଡ଼
Iran launched its first direct attack on Israeli territory by launching explosive drones and missiles, escalating tensions and raising the specter of a wider regional conflict
IRAN
ମଧ୍ୟପ୍ରାଚ୍ୟରେ ଆଉ ଏକ ଯୁଦ୍ଧ ଆରମ୍ଭ, ତେଜିଲା ଇରାନ-ଇସ୍ରାଏଲ ଯୁଦ୍ଧ
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ: ମଧ୍ୟପ୍ରାଚ୍ୟରେ ଆଉ ଏକ ଯୁଦ୍ଧ ଆରମ୍ଭ । ତେଜିଲା ଇରାନ-ଇସ୍ରାଏଲ ଯୁଦ୍ଧ ପରିସ୍ଥିତି । ଇସ୍ରାଏଲ ଉପରେ ଇରାନର ଆକ୍ରମଣ । ଏକ ସଙ୍ଗେ ଇରାନର ଡ୍ରୋନ ଓ ମିସାଇଲ ଆଟାକ ହୋଇଛି । ୨୦୦ରୁ ଅଧିକ ଡ୍ରୋନ ଓ ମିସାଇ
Israel pounds Gaza as Iran’s retaliation threat puts region on edge
ISRAEL
ଇସ୍ରାଏଲ ଓ ଇରାନ ବିବାଦ, ପଶ୍ଚିମ ଏସିଆରେ ଦେଖାଦେଇଛି ଉତ୍ତେଜନା
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ: ଇସ୍ରାଏଲ ଓ ଇରାନ ବିବାଦକୁ ନେଇ ପଶ୍ଚିମ ଏସିଆରେ ଦେଖାଦେଇଛି ଉତ୍ତେଜନା । ଯେ କୌଣସି ମୁହୂର୍ତ୍ତରେ ଇରାନ ଇସ୍ରାଏଲ ଉପରେ ଆକ୍ରମଣ କରିପାରେ ବୋଲି ଆଶଙ୍କା ପ୍ରକାଶ ପାଇଛି । ଏପରି ସ୍ଥିତିରେ ଇରାନର ଆକା
Hamas chief’s sons killed in Israeli attack
ISRAEL’S WAR
ଇସ୍ରାଏଲ-ହମାସ ସଂଘର୍ଷ : ଏୟାରଷ୍ଟ୍ରାଇକରେ ହମାସ ମୁଖ୍ୟଙ୍କ ୩ ପୁଅଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ : ଇସ୍ରାଏଲ ପକ୍ଷରୁ ବୁଧବାର ଉତ୍ତର ଗାଜା ସୀମାରେ କରାଯାଇଥିବା ଏୟାରଷ୍ଟ୍ରାଇକ୍‌ରେ ହମାସ ନେତା ଇସମାଇଲ ହାନିଆଙ୍କ ୩ ପୁଅଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଛି । ସେମାନେ ହେଲେ ହାଜେମ, ଆମିର, ମହମ୍ମଦ। ତେବେ ଗାଜାର ଅଲ-ଶତି ଶିବିରର
off-beat/trending/video/girl-wearing-hijab-kisses-cobra-video
COBRA
ଭୟଙ୍କର ସାପର ମୁଣ୍ଡକୁ ଚୁମ୍ବନ
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ: ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପଶୁମାନଙ୍କର ଅନେକ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହୁଏ ।ଵର୍ତ୍ତମାନ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏପରି ଏକ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହୋଉଛି । ଯାହା ଆପଣ ଦେଖିଲେ ଵି ହୋସ୍ ଉଡିଯିଵ। ହିଜାବ
Tesla CEO
ଭାରତ ଗସ୍ତ କରିପାରନ୍ତି
ଭାରତ ଗସ୍ତ କରିପାରନ୍ତି ଟେସଲାର ସିଇଓ ଏଲନ ମସ୍କ
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ: ଆମେରିକାରେ ଇଲେକ୍ଟ୍ରିକାର ନିର୍ମାତା ଟେସଲାର ସିଇଓ ଏଲନ ମସ୍କ ଚଳିତ ମାସରେ ଭାରତ ଗସ୍ତ କରିପାରନ୍ତି। ଏଅବସରରେ ସେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦିଙ୍କୁ ଭେଟିବାର କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ରହିଛି। ଏହି ସାକ୍ଷାତକାର ସମୟରେ ମସ୍
A pet dog did poops during a live show, the video went viral
ଲାଇଭ ଶୋ'
ଲାଇଭ ଶୋ' ବେଳେ ଏପରି କଲା ପୋଷା କୁକୁର, ଭିଡିଓ ହେଲା ଭାଇରାଲ
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ : ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏମିତି କିଛି କିଛି ଖବର କିମ୍ବା ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହୁଏ , ଯାହାକୁ ନେଇ ଖୁବ ଚର୍ଚ୍ଚା ଲାଗିରୁହେ । ସେପରି ଏକ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଘୂରି ବୁଲୁଛି, ଯାହା ଖୁବ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି । ବୋଲ୍ଲିଭିଆର ଏ
no stop for atm chennai auto drivers rules goes viral internet
ATM
ଭାରତରେ ଡିଜିଟାଲ କାରବାରର ପରିମାଣ ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ଵଢିଵାରେ ଲାଗିଛି
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ: ଆପଣ ଵହୁତ ପ୍ରକାରର ନିୟମ ଦେଖିଥିଵେ ଅଉ ପାଳନ ମଧ୍ୟ କରୁଥିଵେ କିନ୍ତୁ ଏଵେ ଚେନ୍ନାଇର ଅଟୋ ଡ୍ରାଇଭରର ନିୟମ ଭାଇରାଲ୍ ହୋଉଛି ତାହାଵି ଟିକେ ଭିନ୍ନ । ଆଜିକାଲି ସମସ୍ତଙ୍କ ହାତରେ ସ୍ମାଟ୍ ଫୋନ । ମୋବାଇଲ୍ ୟୁପିଆଇ
property knight frank india report on real estate luxury home demand
BUSINESS
ଵର୍ତ୍ତମାନ ଲୋକମାନେ ଛୋଟ ଘରକୁ ଵେଶି ପସନ୍ଦ କରୁନାହାନ୍ତି
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ: ଵତ୍ତମାନ ସମୟରେ ସମସ୍ତେ ଚାହାଁନ୍ତି କି ଭଲରେ ରହିଵା ବିଳାସପୂର୍ଣ୍ଣ ଜୀଵନ ଵିତେଇଵାକୁ । କିଏ କହୁଛିଦେଶର ସମସ୍ତ ଜିନିଷର ଦର ଦାମ ଵୃଦ୍ଧି ପାଇଛି । ଵତ୍ତମାନ ଲୋକମାନେ ଛୋଟ ଘରକୁ ଵେଶି ପସନ୍
Download Argus News App
close_btn

Download Mobile App

  • play store icon
  • app store icon