Latest Odisha News | Odisha Breaking News | Argus News

SUBSCRIBE ARGUS LIVE TV BHUBANESWAR 33.98° C
`
Back ଓଡ଼ିଶା
Hema Malini will come down to the campaign ground again today in odisha
ହେମାମାଳିନୀ
ଆଜି ପୁଣି ପ୍ରଚାର ମୈଦାନକୁ ଓହ୍ଲାଇବେ ହେମାମାଳିନୀ
ଭୁବନେଶ୍ବର : ଆଜି ପୁଣି ହେମାମାଳିନୀ କରିବେ ପ୍ରଚାର । ଦେବଗଡ଼ ବାରକୋଟରେ ଜନସଭାକୁ ସମ୍ବୋଧିତ କରିବା ସହ ପାଲଲହଡ଼ାରେ ଜନସଭାକୁ କରିବେ ସମ୍ବୋଧନ । ସେହିପରି କେନ୍ଦ୍ର ରେଳମନ୍ତ୍ରୀ ଅଶ୍ବିନୀ ବୈଷ୍ଣବ ବଣାଇ ଓ ରାଜଗାଙ୍ଗପୁରରେ ଜନସଭାକ
Union Minister Dharmendra Pradhan is coming to Balasore today
ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରଧାନ
ଆଜି ବାଲେଶ୍ବର ଆସୁଛନ୍ତି କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀ
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ : ଆଜି ବାଲେଶ୍ବର ଆସୁଛନ୍ତି କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରଧାନ । ବାଲେଶ୍ବର ନସି ହେଲିପ୍ୟାଡ଼ରେ ପହଁଚିବା ପରେ ବାଇକ ରାଲି କରି ମାହେଶ୍ବରୀ ଭବନରେ ପହଁଚିବେ କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀ । ଦଳୀୟ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗଦେବା ସ
VK Pandian
VK PANDIAN
ନବୀନଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ଓଡ଼ିଆ ବରପୁତ୍ରଙ୍କୁ ଅସମ୍ମାନ କଲେ ପାଣ୍ଡିଆନ !
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ: ସଭା ମଂଚରେ ପୁଣି ଓଡ଼ିଆ ବରପୁତ୍ରଙ୍କୁ ଅସମ୍ମାନ କଲେ ବିଜେଡିର ନମ୍ବର-୨ ନେତା ଭି.କେ ପାଣ୍ଡିଆନ । ସ୍ୱଭାବ କବି ଗଙ୍ଗାଧର ମେହେରଙ୍କୁ କହିଲେ 'ସନ୍ଥ କବି' । ଭୀମଭୋଇଙ୍କ ନାମ ପୂର୍ବରୁ କେବଳ 'କବି' କହିଲ
BJD leader distributing money
BJD
ଭୋଟ୍‌ ପାଇଁ ବିଡାବିଡା ନୋଟ୍ ବାଣ୍ଟୁଛି ବିଜେଡି !
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ: ବିଜେଡି ସୁପ୍ରିମୋ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକଙ୍କ ଗସ୍ତ ପୂର୍ବରୁ ଲୋକଙ୍କ ଘରେ ପହଞ୍ଚି ବିଡାବିଡା ନୋଟ୍ ବାଣ୍ଟୁଛନ୍ତି । ସମ୍ବଲପୁର ସଭାରେ ଯୋଗ ଦେବା ସହ ଶଙ୍ଖ ଚିହ୍ନରେ ଭୋଟ ଦେବାକୁ ଏଇ ମହିଳା ଜଣକ ଭୋଟରଙ୍କୁ ବାଧ୍ୟ ବ
BJP worker hacked to death
GANJAM BJD
ରକ୍ତ ରଂଜିତ ହେଲା ଗଂଜାମ ଜିଲ୍ଲା
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ : ରକ୍ତରଂଜିତ ହେଲା ନିର୍ବାଚନୀ ରାଜନୀତି । ଗଡ଼ିଲା ରାଜନୈତିକ ଦଳର କର୍ମୀଙ୍କ ମୁଣ୍ଡ। ରକ୍ତରେ ଭିଜିଲା ଖଲ୍ଲିକୋଟ ମାଟି । ରାଜନୈତିକ ହତ୍ୟା ପରେ ରଣକ୍ଷେତ୍ର ପାଲଟିଛି ଇଲାକା । ପୋଲିସ ଉପରକୁ ଟେକା ପଥର ମାଡ଼ ହେଲା
While playing together
ସାଥି ହୋଇ
ସାଥି ହୋଇ ଖେଳୁଥିବାବେଳେ ପଡ଼ିଲା ବଜ୍ରପାତ
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ: ବଜ୍ରପାତରେ ଜଣେ ଶିଶୁ କନ୍ୟାଙ୍କ ଜୀବନ ଯାଇଛି। ଆଜି ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ବଜ୍ରପାତ ହେବାରୁ ଶିଶୁକନ୍ୟାର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିଲା। ମୃତ ଶିଶୁକନ୍ୟା ଜଣକ ହେଲେ ବାଙ୍ଗିରିପୋଷି ଥାନା ଅଧୀନ ସୋରିଷ ପାଳ ପଞ୍ଚାୟତ ରଙ୍ଗାମାଟିଆ ଗ୍ରାମ
Bobby Das
BOBBY DAS
କୋରେଇରେ ବବି ବାଣ୍ଟୁଛନ୍ତି କଳା ଟଙ୍କା !
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ: ଯାଜପୁରରୁ ଜବତ ୫ କୋଟି ଟଙ୍କା ବବିଙ୍କର ? ମାଆଙ୍କୁ ଜିତାଇବାକୁ କଳା ଟଙ୍କା ବାଣ୍ଟୁଥିଲେ କି ବବି ? ଧରାପଡିବା ପରେ ଦୋଷ ମାନିବାକୁ ଲକ୍ଷାଧିକ ଟଙ୍କା ଦିଆଯାଇଥିବା ନେଇ ସଙ୍ଗୀନ ଅଭିଯୋଗ । ବିଜେଡି ସାଂଗଠନି
Stone Quarry Collapses
BOBBY DAS
ବେଆଇନ କାମ କରିବାରେ ବବି ଧୁରନ୍ଧର
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ : ଯାଜପୁର ପାଇଁ କଳଙ୍କ ହେଲେଣି ବବି-ଜିତୁ-ଡାନି ଯୋଡ଼ି । ନିଜ ପକେଟ୍‌ ଗରମ କରିବାକୁ ଯାଇ ଗରିବ ଲୋକଙ୍କ ମୁଣ୍ଡ ଯେମିତି ନେଉଛନ୍ତି ତାହା ଏବେ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ । କାରଣ ଡଙ୍କାରୀରେ ରାତି ଅଧିଆ ବିସ୍ପୋରଣ ହେଉଛି, ଡିନାମାଇଟ
PM is not a tourist
ଓଡ଼ିଶାରେ
ଓଡ଼ିଶାରେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ଟୁରିଷ୍ଟ ନୁହଁନ୍ତି, ତାମିଲ ବାବୁ ଓଡ଼ିଶାରେ ଟୁରିଷ୍ଟ
ଅର୍ଗସ ବ୍ୟୁରୋ: ଓଡ଼ିଶା କ୍ୟାଡର ନୁହେଁ ପଞ୍ଜାବ କ୍ୟାଡରର ଅଫିସର ଥିଲେ ବିଜେଡିର ନୂଆ ନେତା ସାଜିଥିବା ସରକାରୀ ବାବୁ । ବାହାହେବା ପରେ କ୍ୟାଡର ବଦଳି କରି ଓଡ଼ିଶାକୁ ଆସିଥିଲେ ଚାକିରୀ କରିବା ପାଇଁ । ଏବେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କର ଗୁମାସ୍ତାଭାବ
Download Argus News App
close_btn

Download Mobile App

  • play store icon
  • app store icon